Esiklaasi vahetus

Milleks vahetada esiklaasi?

Kindlasti on vaja vahetada esiklaasi kui selles on pragu või praod, mis ületavad kojamehe piiri. Lihtsalt sellepärast, et tehnoülevaatust sellise klaasiga ei ole võimalik läbida. Samas hakkab päike, mis pragudest peegeldub Sind pimestama ning sellega suureneb oht sattuda liiklusõnnetusse.

Kindlasti oled märganud, et ajapikku tekkivad Teie autoesiklaasile kriimustused ning väikesed kivitäkked, mistõttu nähtavus madala päiksega ning vihmase ilmaga on veelgi halvem. Klaasitootjad soovitavad klaasi vahetada kord aastas, tegelikult sõltub selle vajadus ikkagi Sinust endast. Kui läbinähtavus halveneb ja Sa tunned, et pead end pingutama märkamaks kaasliiklejaid, võiks siiski kaaluda uue klaasi paigaldamist juba varem. Kindlasti tuleb koos klaasiga vahetada ka kojamehed, et pikendada uue klaasi eluiga.

Tihti tekivad Sinu auto klaasi praod lausa nagu iseenesest. Paljud neist on tingitud kividest, mida leidub meie teedel ohtralt. Sageli võib-olla mitmeid. Iga auto vibreerib ning liigub. Pärast avariid on autokere pinges ning Sinu esiklaas võib praguneda selle mõjul või näiteks tagaklaas puruneda ka mitu kuud hiljem. Lisaks sellele mängivad rolli ka ilmastikutingimused. Vahest harva võivad süüdi olla ka valed paigaldusvõtted. Sellisel juhul hakkab tavaliselt klaasi vahelt vett nirisema.

Tänu pikaajalisele klaaside paigaldamise kogemusele ning kvaliteetsetele liimidele on paigalduse risk viidud miinimumini. Klaaside paigaldamisel kasutame kõrgkvaliteetseid liime firmalt Sika.

Pakume kvaliteetseid esiklaase taskukohaste hindadega ning hea teenindus ja kõrge kvaliteet sisaldub alati hinnas. Broneeri aeg juba täna.