Kliimaseadme hooldus

Pakume kliimaseadmete hooldust ja täitmist. Meil on põhjalikud kogemused nii lihtsamate konditsioneeride kui ka keerukamate kliimasüsteemidega.

Kliimaseadmeid täidetakse ja kontrollitakse kaasaegse täisautomaatse seadmega, mis doseerib gaasi, värvaine ja vajamineva õli milliliitri täpsusega. Ennem täitmist kontrollime nii visuaalselt kui ka füüsiliselt kompressori ja ventilaatori olukorda. Kui need on korras, siis alustame kliimaseadme täitmisega. Seejärel teeb seade kvaliteedikontrolli. Isegi kui vigu ei tuvastata, tehakse topeltkontroll manuaalselt spetsiaalse uv-lambi ja prillidega. Topeltkontrolli järel kontrollitakse spetsiaalse “nuusutajaga”, et süsteem kuskilt ei lekiks.

Kui tihti vajab kliimaseade hooldamist?

Kliimaseadet on vaja hooldada iga 2 aasta tagant, see tagab süsteemi probleemivaba töö. Hooldamata seade võib minna palju kallimaks. Kuidas? Kui kliimaseadme hooldamine edasi lükata või kliimaseade sootuks hooldamata jätta, võib seade katki minna. See tähendab aga ajutist mugavusest ilma jäämist ja mis veel halvem, palju suuremat kulu seadme välja vahetamisega.

Broneeri aeg juba täna.